Гис системы Одесской области Пятница, 26.04.2024, 14:19
Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта

Мини-чат

Поддержка сайта
Skype: vikus777

Главная » 2010 » Февраль » 28 » Передовий досвід Татарбунарського відділу Держкомзему у Одеській області
22:04
Передовий досвід Татарбунарського відділу Держкомзему у Одеській області
    Ще три роки тому через незабезпеченність технічними та програмними засобами начальнику відділу земельних ресурсів приходилось постійно звертатися за інформацією до регіональної філій Центру ДЗК. На протязі трьох років ця тенденція була переломлена. Тепер у відділах Держкомзему зібрано більше інформації ніж у Одеській регіональній філії Центру ДЗК, значним поштовхом для цього стало проведення робіт щодо оновлення планово-картографічних матеріалів та створенню Схем землеустрою. Використання Геоінформаційної системи ГІС6 дало змогу вести черговий кадастровий план у електронному вигляді а також присвоювати кадастрові номери в автоматичному режимі. Заміна паперових носіїв електронними це вирішення питання еффективності, як показав досвід у розрізі однієї людини, організація доступу та роботи з інформацією, при цьому забезпечивши режим використання, оце і є слідуючий крок.
    Рік тому був розроблений програмний продукт компанії ШЕЛС Мапсервер. У поєднанні із мережевою версією ГІС6 цей програмний продукт дає можливість організовувати, адмініструвати робочі місця фахівців відділів та здійснювати одночасову роботу із черговим кадастровим планом необхідної кількості фахівців. Вперше, як вже повелося, цю систему було запроваджено Смирновим О.М. у Одеській регіональній філії Центру ДЗК. 
    Першим впровадженням мережевої ГІС6 та Мапсервер відбулося у Татарбунарському відділі Держкомзему. Начальник відділу, який має значний досвід роботи у філії Центру ДЗК та у системі Держкомзему одним із перших оцінив переваги такої системи. Завдяки плідній співпраці  представника компанії ШЕЛС Козаріза Ю.С. із начальником та фахівцями відділу було успішно проінстальовано та протестовано на прикладі роботи відділу передову систему мережевої роботи у "багатокористувацькому режимі" із даними. Перш за все така система дає можливість адміністратору контролювати діяльність системи та прослідковувати усі зміни у ній.
  Самою значною перевагою такої системи є попередження несанкціонованого доступу до інформації та її знищення, що є першим завданням у організації роботи з інформацією.
 Отже тепер на програмному рівні завдяки функціям адміністрування у начальника відділу є можливість організовувати не тільки робоче місце підлеглих на матеріальному рівні, а і на інформаційно-програмному рівні, що є важливим кроком у створенні автоматизованої системи ведення Державного земельного кадастру на прикладі однієї адміністративної одиниці.
Переглянути фотографії
Просмотров: 1306 | Добавил: gisupravlenie | Теги: інформатизація, земельні ресурси, ГІС, фотографии землеустроителей, інформаційні системи, Татарбунари, Соколов О.О., земельний кадастр, райземвідділи | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Форма входа

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Календарь
«  Февраль 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Наш опрос
Поддерживаете ли Вы введение рынка сельхоз земль и покупку их иностранными компаниями и физ лицами
Всего ответов: 3

Copyright MyCorp © 2024Используются технологии uCoz